Nová rubrika pro školní rok ve škole ----> Heeere
Wanna Be Affs? -----> Heree ^^
SasuSaku: The death of Vampires

28. ledna 2012 v 18:33 | SnowyYuki*
Um.... Tak jedna SasuSaku..Nechť se líbí ;D


Tu noc byl silnější vítr než bylo obvyklé a mé kroky směřovaly k ní. Nechtěl jsem si to vyčítat přestože mé city byly silnější musel jsem to udělat. I když jsem věděl, že zemře,protože nemám na vybranou. Konečně jsem ji spatřil. Seděla na lavičce a nevšímala si větru, který jí cuchal kadeře, protože byla opřená, s hlavou sklopenou dozadu a někdo by si mohl pomysle, že dokonce spí. Nastavovala tam své hrdlo, cítil jsem její vůni. Lidská krev, pro upíra něco, co ho dokáže zasytit na pěkně dlouhou dobu. Pro mne to bylo něco zcela nevídaného, byl jsem výjimka, mé zuby se nikdy nedotkly lidského hrdla. ,,Konečně jsi přišel." pozvedla hlavu a zadívala se mi do očí. ,,Um... Jo, chtěl jsem ti něco říct... Rada upírů mi řekla..." nedokázal jsem to vyslovit. Mlčel jsem jako hrob, to už se i ona ohradila ,,Tak, co se děje?" uchopila mou pravou paži a vyčítavě mi pohlédla do očí. ,,Dnes musíš zemřít.." to poslední slovo jsem doslova spolknul. ,,Chápu.." usmála se ,,Udělej, co musíš." postavila se problému čelem. ,,Ne!" odsekl jsem a tentokrát jsem uchopil její dlaně do svých já. ,,Copak tě dokážu zabít? Ne, protože tě miluju." ona mě objala a pomalu jsem ucítil jak mi vlhne krk pod poryvem jejích slz. ,,Sakuro," zašeptal jsem jí do ucha ,,utečeme" ona jen potichu přikývla.
Zavedl jsem ji do domku hluboko v horách s doufáním, že nás tam nenajdou. Bylo to hrozné, už jen pomyšlení, že nás rada najde mě nenechalo klidným. Když jsem lovil zvěř, abych uhasil hlad a žízeň po krvy, ucítil jsem blízko dalšího upíra. S ústy od krve jsem se rychle vrátil do toho opuštěného domku, pro Sakuru. ,,Nemáme čas, v blízkosti je další upír, musíme zmizet." vzal jsem ji na záda. Zastavil jsem se v lese celkem daleko od našeho předešlého stanoviště. Byl jsem už udýchaný a Sakura se mi zdála divná. Když se otočila, protože chtěla o kousek popojít upadla na zem. ,,Sakuro" sehnul jsem se jak nejrychleji to šlo. Neměli jsme žádný čas. ,,S-Sasuke" zamžhourala očima. Došlo mi to. Měla hlad,žízeň a byla jí zima. ,,Víš..Nemáme čas..." už ani nevím jak se to semlelo. Cosi ve mně hrklo a já se jí pevně zakousl do krku. Zaúpěla bolestí a celá se rozklepala. Nemohl jsem přestat, ale cosi ve mně říkalo "Dost! Zabiješ ji!" v pravou chvili jsem se odtrhl avšak měl jsem tolik síly snad jako za celý svůj život dohromady né-li víc. Má sladká růžovláska ležela na zemi v křečovitých bolestích. Sehnul jsem se k ní a vzal její dlaně do svých. ,,To bude v pořádku, jsem u tebe a vždycky budu." její tělo zbledlo. ,,Mám žízeň.." přiškrceně vyskuhrala. ,,Napij se" nastavil jsem krk. A čekal její na její reakci. Podivil jsem se, vždyť ona se mi zakousla do krku. Zastavila se. ,,Není to špatné?"-,,Ne." odvětil jsem a dlouze ji políbil.
Už to byl měsíc, co jsme se schovávali, lovili potravu a milovali se. Jenže všechno jednou končí. Leželi jsme v obětí, syti z potravy nachytanou v lese, ale tam byl nečekaný rozruch. Vyšli jsme ven a kolem nás začal plát oheň. ,,C-Coto je?!" chytila se mě Sakura. ,,Nevím" kýval jsem nechápavě hlavou. Kolem nás se objevila rada v hábitech. Ten hlavní, Hyuuga Neji (:DD) si sundal kapuci. ,,Uchiha Sasuke a Haruno Sakura.." posměšně pronesl a blížil se k nám. Sakuře se v očích leskly slzy. Neji ji pohladil po tváři. ,,Hmm.."-,,Nech ji, ty šmejde!" vykřikl jsem, ale než bych stačil něco udělat už mě další dva členové rady drželi. ,,Nechte mě! Sakuro, uteč!" Ona se,ale rozeběhla za mnou. ,,Sasuke!Miluju tě!" Neji ji chytil. Vzal kůl a propíchl jí srdce. Sesypala se na zem,jako hromádka prachu. Celý jsem se roztřásl a rozplakal se. Jako smyslů zbavený jsem začal mlátit kolem sebe. Cítil jsem se silnější než po lidské krvy. Všechny členy jsem kousal,škrábal a mlátil. Snad polovina jich utekla, ale Neji se nedal. Stačila chvíle nepozornosti a já už viděl jenom černo, vlastně ne...Viděl jsem Sakuru. V tu chvíli jsem byl rád, že jsem umřel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
MY STAMPS: ----> Chceš vidět všechny?<---

See full my Stamps