Nová rubrika pro školní rok ve škole ----> Heeere
Wanna Be Affs? -----> Heree ^^
Taskete One-chan 1.díl

28. ledna 2012 v 2:20 | SnowyYuki* |  Taskete One-chan
No nevím nevím...Je to ItaYumi a potom SasuYuki...Psala jsem to kdysi ani nevím jestli to dopíšu :DDD
No tak přeji hezké počteníčko ^^

Yumi se zhluboka nadechla a poslouchala hašteření ptáků, které se rozléhalo celým lesem. Přemýšlela velmi hluboce, když její kroky vedly k jezírku. Bylo to už celkem dlouho co naposledy viděla svou sestru. ,,Yumi-neechan...Slibuji ti, že tě ochráním.." usmála se Yuki a tasila před sebe kunai. Černovlasá dívka se celá otřásla. -Ne, nic jí není. Stále věřím,že se oběví. ,,Postavím se tomu nejhoršímu na světě. Zabiju Uchihu Sasukeho..." Yumi už na to nechtěla myslet, proto rychle skočila do krásně čirého jezírka. Chvíli plavala, když náhle spatřila siluetu muže. ,,Kliď se mi z cesty šmejde!" rozkřikla se a zakryla své nahé tělo. ,,Já jsem Uchiha Itachi.." představil se muž. ,,To mi je teď, ale jedno.. Řekni mi co tu pohledáváš!"- ,,Myslím, že by bylo lepší, kdyžbych se otočil a počkal až se ustrojíš."Sedl si pod strom Ita a vyčkal dokud nebyla Yumi obléknutá. ,,Tak dobře, co chceš?" postavila se před něj. ,,Jsi z klanu Takemota?"-,,Ano, proč?"- ,,Možná jsem našel tu ztracenou kunoichi..." složil ruce na prsou. Yumi rudla zlostí, protože Uchiha mlčel. ,,Um..No dobrá. Mám ponětí, že je s mým bratrem. Najít ji, ale nebude lehké.." smířeně pohlédl do nebe. ,,Já jsem schopna podstoupit cokoliv a mé kočky také!" zavelela a povolala jednu černou kočku. ,,Aoime, začíná boj!"náhle se však zamyslela: ,,Počkej! Proč mi vlastně chceš pomoct?" zkoumavě si ho prohlédla. ,,Protože můj bratr se dočista zblázni. Je to moje povinost no ne?!" trochu vyzívavě se usmál. Itachi se zvedl ze země. ,,Mohu s tebou tedy počítat?" podal jí ruku ,,Spolehni se!" potřásli si rukou na znamení úmluvy. ,,Jak se jí to stalo?" zeptal se černovlasý chlapec. ,,Řeknu ti to takhle.. Rozhodla se chránit rodinu, jsem jí moc vděčná." Úsmála se a vduchu si řekla-Yuki...Děkuji.
-Flashback-
Byl klidný den jako vždy, pouze mírný větřík pofukoval což mělo za následek burácení stromů. Jeden chlapec však stál v lese a cvičil své chidori, nevědomky že ho někdo celou dobu pozoruje. ,,Sharingan!" vykřikne a v tu chvíli si to dívka uvědomí. Je to Uchiha a díky Sharinganu nebude trvat dlouho a najde ji. ,,Hmm... Ty jedna malá čumilko. Myslím, že bych ti měl dát lekci!" Yumi se bála, povolala své kočky a už se chystala zaútočit, když však se před ní v obranné pozici někdo oběvil. ,,Yuki!" vykřikla a snažila se ji zarazit. ,,Yumi-neechan...Slibuji ti, že tě ochráním..." usmála se růžovlasá kunoichi a tasila kunai. ,,Zbytečně zemřeš.." ušklíbl se Sasuke. ,,Zemřu přesně jako můj otec! Díky rukám Uchihovým..." rozeběhla se proti němu. ,,Postavím se tomu nejhoršímu na světě. Zabiju Uchihu Sasukeho..." Yumi nevěřila vlastním uším. Jejich tatínek přeci zemřel na misi... Bylo to snad díky klanu Uchiha? ,,Blbko.." ušklíbl se a propíchl ji katanou.
-Flashback end-
Kunoichi z vesnice skryté ve vodopádech se rozbrečela. ,,Co je ti?" Otázal se Itachi. ,,Itachi.." šeptla ,,Než Yuki zaútočila...Řekla ,,Zemřu přesně jako můj otec! Díky rukám Uchihovým..." nevíš o tom něco?" Itachi se usmál. ,,Já...Opravdu nevím. Jdeme už celkem dlouho. Tady budeme nocovat." byla už tma z toho důvodu Itachi zapálil oheň. Ani jeden z nich však nemohl usnout. ,,Yumi?" - ,,Ano?" - ,,Popravdě..To já jsem vyvraždil celý Uchiha klan." svěřil se jí. Jí se sevřelo hrdlo. Nemohla vydat jediné slovo. ,,C-Coto povídáš?... To nemůže být pravda.." vydala ze sebe přiškrceně. ,,Nevěříš?..Jsem jenom obyčejný vrah, ale udělal jsem to pro dobro vesnice." zdálo by se, že i Itachi mluví divným hlasem. ,,Ty brečíš Itachi?" zeptala se Yumi a přisedla si k němu. ,,Promiň...Je toho na mě moc. Nečekal jsem, že budu tolik vzpomínat.." setřel si těch pár slz, co mu stekly z očí.
Ráno bylo chladné ráno a Itachi se probudil prvn. Slyšel hlas, který mu byl povědomí. ,,Sasuke?" řekl celkem nahlas, načež zatřásl s Yumi. ,,Hej!Honem je tu někde blízko Sasuke. Slyším ho.." Yumi se v mžiku oka zvedla a následovala Itachiho.
,,Sasuke, co hodláš dělat s tou holkou?" zeptal se Juugo a sledoval ptáky poletující po nebi. ,,Ona není mrtvá?"-,,Ne...Karin..."- ,,Mě vůbec nezajímá z jakého důvodu to Karin udělala. Stejnak nemá dost síly na to, aby přežila." řekl lhostejně. ,,Suzuki Yuuki, nemanželská dcera hrdiny vesnice skryté ve vodopádech. Velmi zvláštní ninja." pronesl uznale Suigetsu. ,,Takže už si o ní všechno zjistil, jak se tak dívám." zasmál se Juugo. ,,Mlčte pitomci.." sykl rozčíleně Sasuke. Suigetsu vyskočil na strom a rozhlédl se kolem sebe. ,,Hele Sasánku, kdy už si dáme přestávku..Jsem unavenej" jenže Uchiha mlčel, jakoby nic neslyšel. Sui seskočil popadl Sasukeho pod krkem a namáčkl ho ke stromu. ,,Co to děláš ty Idiote!" dopálil se Sasuke ještě víc. ,,Jen mě přestává bavit, jak se k nám chováš." mrkne. ,,Můžete mi být vděční.."- ,,Pche" pronesl Sui a pustil ho. ,,Byl si vždycky takovej blb?" zeptá se ještě nakonec, to už ovšem Sasuke znovu mlčel. Juugo se prudce zastavil. ,,Slyšíte to?"


Tak a chci slyšet upřímnej názor! :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
MY STAMPS: ----> Chceš vidět všechny?<---

See full my Stamps