Nová rubrika pro školní rok ve škole ----> Heeere
Wanna Be Affs? -----> Heree ^^
Little falling wolf-Part 1

31. července 2012 v 1:37 | Foxii |  littlefallingwolf
Tahle ff je vlastně povídka na způsob té Bryniny wolf's tears. Je to skvělá povídka a určitě doporučuji. Tahle, přestože má být očima té mojí postavy (Yuki) trochu se liší. Je to prostě jen Fan Fikce ;) Prosím vás...Neukamenujte mě TT,TT klik na celý článek? BTW: Chcete pokráčko?

Probudil mě chlad,který mnou procházel až do špiček prstů. Na své kůži jsem ucítila kapky studené vody, ale něco bylo špatně, to něco, co mi nedovolovalo změnit se na vlka. Před očima mi proběhl celý můj život, i když popravdě jsem spíš viděla Bryn,Shigeru,Jaší, Dante i Jamboo. Jelikož jsem byla nejmladší nikdo mě nikdy nebral vážně, všichni mě brali spíše jako dítě, které potřebuje se vším pomáhat. Začínám to vzdávat, když náhle ucítím něčí dlaně na mé tváři ,,Hej Suzuki" promluví dotyčná osoba hlubokým hlasem, ale já nejsem schopna ani otevřít oči, natož vydat ze sebe alespoň hlásku.
Někdo nade mnou diskutoval. Díky bohu jsem mohla otevřít oči ,,Co se stalo?" chytím se za hlavu. ,,Yuki!" usměje se Bryn a obejme mne. Skoro to necítím, jen na obličeji mě zašimrá pramínek vlasů. Ve dveřích stojí opřený Yamamoto. ,,Měli jsme o tebe strach." Prohlásí Jashí sedící blízko mojí postele. Počkat, moment tohle není můj dům! Kde to ksakru jsem?! ,,Jsi u Davise doma. To on tě našel." Oznámí ještě Jaší nakonec. ,,Měla si jen dát pozor. Kdyby byla opatrnější tak by z toho srázu nespadla." Obrátí se a odejde. Takže jsem spadla ze srázu? Počkat už vím! Běžela jsem do té chatky blízko té řeky, kdysi tam bydlela sestra mojí babičky. Jen mě zajímalo jestli tam něco nezbylo. ,,Já, jdu poděkovat Jamboovi." Zvednu se z postele a kulhavým krokem projdu chodbou až k venkovním dveřím. Venku sedí Davis a Dante. ,,Jamboo…Děkuju."
,,Nemáš zač,"
,,Jak si mě vlastně našel?" Davis se nad tím zastaví a típne cigaretu, která už stejnak bylo skoro vykouřená ,,Ty to nevíš? To Yamamoto tě našel. Pak běžel pro mě, abych mu pomohl.Donesl jsem tě jenom sem" vytáhl z kapsy další cigaretu a opět si zapálil. ,,Takže jdi poděkovat spíš jemu." Nechtěla jsem za ním, ale vlastně jsem mu to dlužila a byla to moje povinnost. ,,Děkuju Yamamoto" usedla jsem vedle něj a zadívala se na jeho profil, byl naprosto dokonalý. ,,Nemáš zač" stočil hlavu ke mně a usmál se. Občas se stane, že se na mě usměje, ale o to je to s ním další den horší. ,,Tak já asi jdu" začnu se zvedat, když náhle mě chytí za ruku ,,A Suzuki? Příště si dej pozor." Úplně mě zhypnotizuje svýma očima. Mezi mnou a Shigerem něco je, ale já se to snažím popřít. Nepřiznám si, jak moc mě přitahuje jeho vůně, jeho oči. Vždyť je tolik dívek, které by za něj daly všechno.
Dalšího dne jsem se probudila díky žhavým paprskům slunce. Toužila jsem po dobrodružství až se mi to nelíbilo. Uchopila jsem telefon a zavolala Jashí, protože podle zmeškaného hovoru by se dalo předpokládat, že mě shání. ,,Yuki, ty nepotřebuješ na lov?" já nevím vlastně ani chuť na maso nemám. ,,Um...Já, asi ne." Zajdu si pro skleničku jablečného džusu. Bylo to tolik osvěžující a vlastně mě motivovalo k úsměvu už jen to, že jsem se neprobudila promrzlá a ztuhlá. Nemám na dnešek žádné plány a tak se rozvalím k televizi, když náhle mi do bytu vtrhne Dante. ,,Hej, lenochu! Co třeba někam se všema zajít?"-,,Dneska na to nějak nemám chuť" omluvně se usměju a dál študuju, co kde dává. ,,A co kdyby?"
,,A co kdyby, co?"
,,Jsme se zašli podívat do tý chatrče?"
,,Zbláznil ses.." daruji mu můj úšklebek, ale jemu to nevadí. ,,Pojď" za chvíli už běžíme a Dante se ihned promění, ale mě to dobu trvá.Nakonec i mě se to podaří. Před očima mám scénku z minula. Cítím ledovou vodu a nemoct otevřít jen o milimetr víc víčka. Nespadnu a nakonec o kousek dál opravdu stojí zanedbaná chatrč. Dante vylomí dveře, a my v lidské podobě tuto skromnou chýši procházíme a hrabeme ve všech věcech. ,,Je zvláštní, že to tu nikdo nevykradl."- ,,Myslíš? Vždyť je to ukryté pod vrstvou mechu a to zamykání by nikdo s lidskou silou neotevřel. Na něco si ta ségra tvojí báby (nemyšleno ve zlém prostě babička-báby) dávala pozor." Foukne Dante a ve vzduchu lítají chomáčky prachu. Přejíždím po hřbetech různých knih a jedna má jiný hřbet, je tak nějak zvláštní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
MY STAMPS: ----> Chceš vidět všechny?<---

See full my Stamps