Nová rubrika pro školní rok ve škole ----> Heeere
Wanna Be Affs? -----> Heree ^^
Little falling wolf-Part 2

31. července 2012 v 1:40 | Foxii |  littlefallingwolf
Tak ještě sem dávám duhý dílek téhle nepříliš zajímavé povídky.. Když mě to bude bavit, což uvidíme přidám zítra 3. část :P

,,Dante?" usměji se a podám mu knížku ,,Studie o vlcích a vlkodlacích" přečte nahlas a pokračuje ,, Takže ona s tím měla, co dočinění? Ona věděla o existenci lidí, jako jsme my." Já se ale nezmůžu na nic jen na přikývnutí. ,,Dante si ji dá do brašny a musím vám říci, že je vtipný pohled na vlka s brašnou. ,,Hele Dante!" vykřiknu, jelikož je někde v čudu. ,,Jsou tu schody dolů" zvolám radostně. ,,Raději ale počkej na mě. Bude to bezpečnější." A tak jsem si počkala až se za mnou uráčí dojít. Oba dva se na sebe zadíváme hrůzou. Na zemi leží nějaké kosti, které nevíme čí nebo koho vlastně jsou. ,,Dobře jdeme" zhluboka polknu. Avšak nemůžu na to přestat myslet. Popadnu fotoalbum ležící na zemi ,,Měli bychom asi, co nejdříve vypadnout" podám mu album a on jej opět uloží do brašny. ,,Pojď Yuki" změní se Dante ve vlka a já ho opět napodobím až po nějaké chvíli. Když jsme dorazili k Bryn domů něco mě zarazilo. Smích rozléhající se po celém domě. Vejdeme a usedneme v obývacím pokoji. Úplně cizí kluk sedí vedle Jashí a Bryn. Nedaleko sedí i Jamboo a úplně osamocený tam sedí Yamamoto. ,,Ahoj, jsme zpátky. Jen jsme se s Dantem byli někde podívat" usměji se na Danteho a Shigeru se něj uraženě zahledí poté, co mě poplácá po hlavě. ,,Tohle je Andy"- ,,Andy tohle je Yuki" prohlásí Jashí a my si podáme na pozdrav ruce. ,,A kdeže jste byli?" jen zakývu hlavou na náznak, že o tom nechci mluvit. ,,Pojď se mnou" zašeptá mi Shigeru do ucha. ,,Hele, lidi já jdu..za chvíli jsme zpátky." Zašli jsme ven a posadili se na lavičku ,,Můžu se ti s něčím svěřit?"
,,Jo, jasně..Jasně že můžeš.." zase přišel ten moment, kdy jsme na sebe hodní. ,,Mám bratra.."
,,No a?.."
,,Je to upír.."
,,Počkej, jak jako upír?"
,,Nechtěl být vlkodlak a tak ho jeden jeho kamarád proměnil a potom ho zabil. Docelý hrozný co?"
usměje se na mě. ,,To jo" přitakám mu. ,,Proč to říkáš mě?Myslela jsem, že mě nenávidíš"- ,,Ne…já jen…" náhlá dlouhá chvíle ticha. ,,Hej lidi, pojďte dovnitř." Usměje se Bryn s pivem v ruce. ,,Tak pojď asi by jsme měli jít za nima." Usměji se a vezmu ho za ruka ,,asi jo" rozpačitě se usměje. Podl toho jak se na sebe Bryn s Andym usuzuji, že se mu líbí. ,,Víte já už asi půjdu, mám ještě hodně práce." Popadnu Danteho brašnu ,,Zítra ti ji dám slibuji." On jen mrkne.
Doma opravdu sleduji každý kousek z tetiny skládačky. ,,Má praneteř má v sobě jistý gen" přečtu si a radostně zvolám, že výlet nebyl pro nic za nic. Popadla jsem do ruky telefon ,,Dante! Něco jsem našla příjdeš prosím?"
,,Neměl by to vědět i zbytek?"
,,Na zbytek se vykašli a hned přijď!" Poslechl mne. Ne, že by se mě bál, ale věděl že není správné abych se v tom pitvala sama. ,,Neměla jsem být vlkodlak.." špitnu se slzavou tváří.,,Tak co jsi měla být.." zahledí se mi do očí Dante a já mu jen smutně odpovím ,,Měla jsem být jen pokusný králík. Původně jsem v sobě měla něco, co jim připomínalo lišku. Takže bych se asi měnila v lišku nebo já nevím." Černovlásek mě přivinul do své náruče. A já už zase opět cítila, že jsem někde vítaná. Byla to otevřená bratrská náruč.
Když konečně uplynul nejdelší týden mého života a my jsme se konečně, alespoň trochu poznali. Věděla jsem, že se na ně mohu spolehnout. ,,Shigeru všechno nejlepší!" zvolám v jeho posteli a jelikož ještě před chvílí spal je trošku nevrlý. ,,Kolik je?" - ,,Sedm ráno" načež on znovu ponoří hlavu do polštáře. ,,Na" podám mu velký dárek ,,Otevři ho až budeš se všema, aby to bylo fér." Uchichtnu se. Později zavítám k domu Bryn. Ve dveřích už stojí Andy a nenávistně mě pozoruje. ,,Ahoj" snažím s e vypadat alespoň kapánek mile. ,,Ahoj" stočí pohled opět pryč. ,,Bryn ještě spí?"- ,,ne.." měla jsem silné nutkání ho udeřit. Celou tu dobu byl na všechny milý a všem padl do oka. Jen já. Já jsem pro něj hmyz nebo nějaký nebezpečný škůdce. ,,Tak já asi za ní zajdu" uvolnil mi dveře a já proklouzla do krásného útulného domečku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
MY STAMPS: ----> Chceš vidět všechny?<---

See full my Stamps