Nová rubrika pro školní rok ve škole ----> Heeere
Wanna Be Affs? -----> Heree ^^
Norriku a Vinti- část první

31. července 2012 v 15:45 | Foxii |  NorikkuaVinTi
Dnes jsem měla tak nějak náladu na povídku a po shlédnutí pár FF videí jsem se rozhodla napsat RikkuxNoctise, nejdříve jsme měla v úmyslu NoctisxTifa, ale jelikož má Tifu ráda ještě kamarádk, rezgnovala jsem už jen i z toho důvodu že mi řekla že k tyči se spíš hodí Rikku. Tahle roztomilá blondýnka mi nevadí, mě osobně se moc líbí ^^...Je tam chvilkama i VincentxTifa, protože vím jak moc zbožňuje Vince ^^ Takže opět hezké počteníčko? A chcete pokráčko? :P


Noctis seděl ve svém autě a s nezájmem vykukoval z auta. Když už konečně se otevřely dveře a objevil se v nich Vincent, přišlo pro něj další zklamání. Přivedl si sebou svojí dívku, ne že by mu Tifa vadila. Je to skvělá holka, jen už to prostě není jako dřív, už se tolik nebaví jako dřív a už ani nekoukají po holkách jako dřív. ,,Hele, nevadí ti to?" jen zakýve hlavou. ,,Tak kam dneska pojedeme kluci" usměje se mile Tifa ,,Jedeme třeba do centra je mi to jedno" oba dva souhlasí, načež dá Noctis povel k odjezdu a řidič jej poslechne. Jen se dívá z okna a na jedno ucho slyší milostné štěbetání těch dvou jeho "kamarádů". Když náhle si všiml blondýnky, která mířila tím urputným deštěm. Chtěl zastavit a vzít ji, ale když se však ozval Vinc ,,Brachu, a co ty a holky? Určitě by ti nějaká prospěla." V duchu se mu rojila taková spousta odpovědí, ale všechny si nechal pro sebe. ,,Je tady nový klub, tak tam by jsme mohli" ozve se černovláska a Vinc ji začne drbat na hlavě ,,Ty jsi ale šikovná" a Tifa se začne chichotat. Noctis se otočí zpět k okýnku, ale dívka už nikde. Už zase vidí jen prázdné ulice s pár večerními návštěvníky, mizejíc do restaurací a barů. Šofér po chvilce zastavil. ,,V kolik si budete přát odvoz zpět pane?" otočí se k Noctisovi. Zavolám vám ano? A pokud ne tak si vezmu Taxíka. Zatím Nashle." Vystoupí z auta. Vincent pomůže Tifě a ruku v ruce následují Noctise. V baru je polovina míst prázdných, i když čekal by že bude úplně prázdno kvůli momentálním bouřkám a přívalovým dešťům. Na uvítanou do sebe hodil panáka a hned potom si poručil dalšího. ,,Proč tu máte tak prázdno?" rozhlédne se dívka kolem sebe ,,Kvůli počasí a hlavně kvůli tomu, že hodně chlapů, co sem chodí dnes šlo do toho baru vedle. Mají tam tanečnice u tyče." Utře barman sklenku a dá ji do poličky. Noctis se zasmál ,,Já tam jdu čau a moc tu neblbněte."
,,Ale Nocti-"
,,Za chvíli jsem zpátky. Jen tam nakouknu. Myslím si že tam nebudou mít moc hezký holky" usměje se a vykročí ven. Zamíří si to do baru jehož cedule svítí nejvíc v celém městě. Rozhlédne se okolo. Pár tuctových holek se kroutí u tyče. Nejsou ničím výrazné, jsou to jen obyčejné holky. ,,Promiňte šéfe" ozve se nedaleko něj a na podiu se objevím blondýnka. Noctisovi se málem zastavil dech, vždyť je to ta.. Ta holka, kterou chtěl nabrat. Mohl si to myslet, ale i tak na ni hodlal počkat, až si svoje odtancuje a pak odejde. Zírá na ni, asi nejvíce ze všech můžu i ona si ho všimnula. Noct se lekne, někdo ho dloubl do boků. ,,Jdeme za tebou. Tifa si jen odskočila a hned bude tady taky. Je to fajn holka, že jí nevadí jít sem." - ,,Hmm.. To je" odpoví s naprostým nezájmem. ,,Tak pánové zatleskejme Rikku." Zvolá barman a blondýnka odejde z pódia. ,,Počkej tady. Hned jsem zpět." Rozeběhl se za Rikku Noctis a ona se ho trochu zalekla. ,,Ahoj, máš hezký jméno a hezky tancuješ.Nechtěla bys jít dneska ke mně?" místo odpovědi se mu dostane facka. ,,Úchyláku" zamračí se. ,,Nenene, já to tak nemyslel. Myslel jsem tím jen si nezávazně popovídat. Můj šofér tě potom odveze domů. Budu se chovat slušně slibuju." Usměje se. ,,Tak fajn.Musím si jenom dojít pro věci." Odejde do zadu a vyjde v delší mikině. Poté přijdou k Vincovi a Tifě. Ani jeden z nich není nadšený z toho, že jejich kamarád si vede domů holku, co tancuje mezi nahotinkami. ,,Na slovíčko" odtáhne si ho Vinc. ,,Když jsem ti říkal ať si najdeš holku..Nemyslel jsem takovouhle" Snaží se vypadat nenápadně. ,,Promiň, ale tohle je čistě moje věc." Tifa se na Rikku usmála. ,,Proč tady vlastně pracuješ?"- ,,Abych měla peníze na školu. Dneska jsem tu, ale byla jako záskok. Jinak si přivydělám soubojem." Vypadalo to, že si padly do oka. ,,Claude? Jste vzhůru? Potřebuji odvoz" Vinc se vrátí ke svojí přítelkyni a obejme ji. ,,Miluju tě" špitne jí do ucha. ,,Já tebe taky." Noctis se zadívá na Rikku. ,,Máš krásný oči" nechce na sobě nechat znát, že červená. ,,Odpust si to.." vražedně se podívá. Konečně, konečně se před nimi objevilo honosné auto ,,To je vážně tvoje?" obrátí se k němu blondýna. ,,Jasně" mrkne. Vinc opět pomůže Tifě s nástupem do auta a auto se rozjede.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PunkRockerka-Neko Bryn Uchiha PunkRockerka-Neko Bryn Uchiha | Web | 31. července 2012 v 15:56 | Reagovat

To je boží, chci další díl! A dík, nemusela si tam psát, že zbožňuji Vincenta, i když je to pravda :-P :-)

2 Foxii Foxii | Web | 31. července 2012 v 16:03 | Reagovat

[1]: Proč by ne :P Další dál určitě bude ;) Myslím si že ještě dneska :-)

3 in-my-world-blog in-my-world-blog | Web | 2. srpna 2012 v 11:39 | Reagovat

tyjo je to super další díl..tyjo ty seš fakt dobrá :) chci další díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
MY STAMPS: ----> Chceš vidět všechny?<---

See full my Stamps