Nová rubrika pro školní rok ve škole ----> Heeere
Wanna Be Affs? -----> Heree ^^
Dramione <3 Fight For You

22. září 2012 v 14:14 | Foxii

Takžeee..Tuhle jednorázovku jsem psala včera. Je nic moc a za nějaké ty pravopisné chyby se omlouvám. Tenhle pár mě naprosto pohltil <3 Nenabídl by jste mi někdo design na můj druhý blog na který budu přidávat povídky? ^^" Pokud by se někdo našel byla bych moc vděčná <3 Mimochodem Banner jsem nedělala já je z netu :) Přeji hezké počteníčko :)


***
,,Slib mi, že všechno bude v pořádku" šeptá se slzami v očích. Mohla si to myslet, že se to stane, ale nechtěla. Věřila, že všechno bude v pořádku..marně. Pevně stiskla jeho zakrvácené dlaně ve svých. ,,Grangerová.." vyloudil ze sebe úsměv plný bolesti,pohrdání ale i lítosti. ,,Pomůžu ti! Slibuju" setřela si další pramínek slzy. ,,Pššt...Nesmí tě tu chytit..Nechci,aby jsi skončila jako já."

Všichni studenti měli konečně volnou chvilku sami pro sebe. V chodbách se ozýval radostný smích. Draco procházel podlouhou chodbou i se svými poskoky. Nepatřili mezi ty nejchytřejší například Goyl ve druhém ročníku spořádal uspávací dortík, který dojedl a když se probudil dokonce si chtěl přidat. Draco Malfoy, největší křivák, ale to o něm věděl každý. ,,Hej! Ty mudlovská šmejdko! Neumíš se vyhýbat, když před sebou vidíš člověka?"
,,Od kdy jsi člověk Malfoyi?"
,,To jsi přehnala! Omluv se!"
,,Neomluvím..Trvám na tom, že jsi jen zmije bez kousku citu,které jde jen o vlastní prospěch. Byl by jsi ochotný obětovat kamarády, jen abys byl nejlepší!" Kolemjdoucí se začali pochechtávat. Dracovi to tolik vtipné nepřišlo, proto se rozhodl dát se na rychlý ústup.

Hermiona nemohla pořádně dýchat jen a jen volala o pomoc, která stále nepřicházela. ,,Chce se mi spát.." pomalu zavíral oči, ale to ona nedovolila. Nenechala by ho umřít. Teď ne. Milovala ho ať už to byl Malfoy nebo ne.

,,Pospěšte si" popoháněl své poskoky Draco. Povedlo se mu vkrást se do Nebelvírské koleje. Nikdo tam nebyl, čímž mu byla poskytnuta šance všechno jim rozházet a poničit. ,,Myslím, že bychom neměli.." sykl Greb a vystrašeně se okolo rozhlédl. ,,Greb má pravdu! Jestli nás tu McGonagalová najde budeme mít pořádný problém a to i s Brumbálem.." zatahal Goyl Draca za rukáv. Ten se jen vytrhl. ,,Jděte si..Jen si jděte zůstanu tu sám!" dál prohledával rozházené věci, dál kopal do všeho, co mu padlo pod nohu. ,,Tak vypadněte!" vykřikl a oba dva chlapci opravdu vystřelili, jako střely. Mají přeci prázdniny a rozhodně je nechtějí strávit někde daleko, ba dokonce učením. Nad tou představou se Greb oklepal. Dracoze země zvedl zmačkaný list papíru..

Už ho táhla přes svůj dům. Tohle se nemělo stát. Co když to někdo ze sousedů uviděl? Co když to slyšeli? A co její rodiče? Už nevěděla, co má dělat. ,,Vrátíme se zpátky!" vytáhne zpod svetru vraceč času, který ve třetím ročníku dostala, aby stíhala všechny předměty. ,,Ne, Hermiono! Prosím nedělej to.."
,,Proč ne?"
,,Nic tím nevyřešíš.."

Zděšení nebelvírských studentů bylo nepopsatelné. Nikdo nevěděl, co se kde ztratilo a co vlastně ten dotyčný hledal. Nechtěli si kazit ani nikomu jinému volno a proto začali uklízet. Hermiona hledala papír, který omylem zapomněla vyhodit. Nechtěla, aby ho někdo našel, aby si to někdo přečetl, ale nikdo se nesmál, nikdo si z ní neutahoval.Proč by, ale někdo ukradl něco takového? Padma a Parvati vešli do dveří ,,Jeee! Co se to tu stalo?" zděsila se Parvati ,,Mejdan, nevidíš?" plácla se do čela její sestra, samozřejmě to myslela ironicky. ,,Chcete něco říct?" rozesmál se jeden z nebelvírských dorostenců. ,, Něco jsem našel!" V Hermioně naprosto hrklo. ,,Dívejte na tuhle fotku! Lavender, Rone!" byli na ní oni dva na nedávném plese. Šli tam všichni kromě dvou lidí. Draca a Hermiony..

Hermiona byla bezradná. ,,Zničím tvého otce! Odpust mi to.." zvedla se od blonďáka naprosto strhaného a zkrvaveného. ,,Je to nebezpečný! Nedovolím ti to!"
,,Nezadržíš mě.." neposlouchala ho a užuž chtěla jít, ale on opět promluvil: ,,Ani nevíš, jak rád bych byl, kdyby ten Hajzl chcípnul!Jen nechci přijít o tu osobu, kterou jako jedinou miluju. ,,A já nechci ztratit tebe.." zašeptala, políbila ho na čelo a prošla domem.. ,,Luciusi Malfoyi!!"

Byla zrovna hodina bylinkářství. Ten den to byla zrovna velmi nezáživná hodina a nebylo by divu, kdyby někdo usnul. I Hermiona si zívla. Draco složil papírovou holubici s psaním a hodil jí ji na lavici. Dívka se otočila a s nechápavým pohledem zašeptala ,,Co je?" Malfoy jí však jen naznačil ať čte.

,,Grangerová..Ty jedna mudlovská šmejdko. Četl jsem to! Ano slyšíš dobře, ten nepořádek jsem udělal já. To na tom papíře..Myslela jsi to upřímně? Musím se ti smát. Mám pro tebe, ale návrh. Jak jistě víš, brzy se půjde do prasinek. Půjdeš-li se mnou..Nikomu to neukážu, nikdo z tebe nebude mít srandu. Mimochodem, myslím si, že opravdu nechceš posměch všech zmijozelů. Zvaž mou nabídku
Draco
PS: Myslím, že ti právě Ron poslintal ruku.."

Vrtalo jí to hlavou, ale nejdřív..Malfoy měl pravdu. Spícímu Ronovi stekla veliká slina. Hermiona se zamyslela. Co je lepší? Jít s Malfoyem a nemít ostudu, jen se nechat neustále od něj popichovat nebo s ním nikam nejít a užít si pár dní potupy? Vrtalo jí to hlavou, ale rozhodla se. Půjde s ním, na jeho nadávky je zvyklá a o moc horší to snad nebude.. Otočila se a kývla na náznak toho, že jeho nabídku přijala.

Hořce polkla a opět vykřikla ,,Luciusi! Tak vylez ty srabe!" mířila kolem sebou hůlkou, aby mohla kdykoliv vykřiknout zaklínadlo a zranit ho. Dracův otec na sebe nenechal dlouho čekat. Jak tam přiskočil jeho dlouhé jemné blonďaté vlasy zavlály ,,Na mudlu si docela troufáš, ty šmejdko!"
Jeho hlas byl chladný,plný pohrdání,výsměchu a hlavně nezájmu. ,,Nestrpím, aby kouzlili kouzelníci s nečistou krví!"

Draco už ji netrpělivě vyhlížel.Dávala si na čas a to ho hrozně štvalo. Když už myslel, že nedorazí objevila se postava dívky.Hermiona byla zachumlaná ,,Že ti to trvalo.." řekl rozmrzele. Docela ji podivilo, že s sebou nikoho nevzal. ,,Jak ti mám věřit, že ten papír nikomu neukážeš?" prohlédla si ho, přičemž Draco vytáhl z kapsy kus papíru ,,Až příjdeme bude tvůj.." ušklíbl se. Věděl, že přistoupí ačkoliv to musela být kresba z prvního ročníku, záleželo jí na tom, aby to nikdo neviděl. Chvíli šli mlčky, neměli si o čem povídat, ale potom..Potom se rozpovídali.Oči jim zářili štěstím. ,,Víš, že jsi strašně fajn Grangerová?" trochu se začervenal Draco. ,,Ty taky Malfoyi" oplatila mu lichotku. ,,A proč?..Proč jsi mi sakra celých pět let nadával? Proč jsem pro tebe byla jenom přebytečný hmyz?" neodpustila si tu otázku. Celou cestu nad tím usilovně přemýšlala a teď..a teď se chtěla dočkat vysvětlení. ,,Chtěl jsem se s tebou kamarádit, ale byl jsem tak vychovanej. Otec mi celej život tlačil do hlavy, že čistokrevní jsou ty nejlepší. Nikdy jsem to nechápal a když už jsem se náhodou zeptal proč.. Zmlátil mě rákoskou a opět opakoval to samé. Moje matka..Úžasná žena, s tím nikdy nesouhlasil, ale co nadělala, když měla otce plnou hlavu." pokčil rameny a poslouchal, jak jeho kroky křoupaly ve sněhu ,,Tak od něj odejdi. Tohle snad nemáš za potřebí"
,,To není tak snadný. Vždycky jsem se snažil být ten perfektní syn. Bál jsem se otce. Možná hlavně toho, že kdybych se mu vzepřel...Objevil bych se na seznamu lidí, který má TY VÍŠ KDO vyhladit."
,,Na to se vykašli..Budou vánoce..Pojedeme domů a ty. Ty pojedeš ke mně. Rodiče budou doma jen o štědrém dnu. Měli něco naplánovaného a já jim nechci hatit plány." Ozvala se dlouhá chvíle ticha, která by byla dál pokračovala, ale Draco Hermionu objal. Pevně ji stiskl, už dlouho nezažil takové objetí. ,,Omouvám se..Tolik se ti omlouvám.." zašeptal ,,já vím, že za to nemůžeš, jen ses snažil být dobrým synem. Nezazlívám ti to" A tak tam ti dva stáli objímali se a vzájemně se dívali do očí.

Lucius se smál. Byl šťasten, že svět zbaví dalšího mudly, že svět bude zase o něco čistčí. ,,Zlomil jsi svého syna a to si říkáš otec?"
,,Už to není můj syn.." zasyčel a kolem něj se prodrali dva hadi. Starší Malfoy na ně něco promluvil v hadím jazyce a hadi se začali plazit k Hermioně. Ta použila hůlku a oba hady zabila, ale to čekal a v moment kdy hůlku odvrátila. Praštil s ní o zeď a použil další ze zakázaných kouzel. Další had, který se tam objevil Hermionu kousal a ona jen křičela bolestí.
,,Takže..." odmlčela se Hermiona ,,Tady bydlím. Vím, že je to nic moc, ale rodičům se to líbí." usmála se a zavítala do kuchyně. ,,Myslíš, že jim tu nebudu překážet?"
,,Vědí, že tu jsi..Těší se až poznají tebe a tím myslím tohohle Draca ne toho předešlého plného nenávisti." blonďák se usmál, byl tak šťastný ,,Co je to?" ukázal prstem na bedýnku, která ležela na dřevěném stolečku. ,,Eh to je televize. Um...Jak ti to vysvětlit.." napadlo ji zapnout ji a Draco tím byl naprosto uchvácen ,,Te-le-vi-ze?" vyhláskoval a Hermiona jen přikývla ,,Páni, mudlové nejsou tak špatní" pomyslel si. ,,Dáš si čaj?" zavolala na něj z kuchyně ,,Kdyžtak černý.Děkuju" studoval dál televizi ve které zrovna dával jeden z mudovských vánočních filmů. ,,Jestli se na to nechceš dívat můžeš si to přepnout. Hned ti ukážu jak." přinesla dva čaje a do ruky uchopila ovladač. ,,Dívej tady jsou čísílka a když jedno z nich zmáčkneš přepneš to na jiný kanál." poučila ho a Draco to hned vyzkoušel. Zmáčkl šestku a na obrazovce se objevily zprávy, zmáčkl na dvojku a vrátil na původní kanál a aby si to ještě vyzkoušel zmáčkl jedničku a tam zpívali legračně oblečení lidé vánoční koledy ,,Mudlové jsou opravdu kouzelní." obrátil se na Hermionu, která seděla vedle něj. Měla radost, že byl šťastný. ,,Jsi úžasná.." zadíval se jí do očí a začal se přibližovat k jejím rtům, bohužel dosti nešikovně drknu do stolku a rozlil oba dva čaje. ,,Ah promiň.."
,,To nic" šla pro hadr, aby to uklidila, ale když se vracela nazpátek okenice se rozletěly a v domě se objevil Dracův otec Lucius,Malfoy...

Vyvolala další kouzlo, ale marně. Všechno ji bolelo a ona řvala ještě víc, to se Luciusovi nesmírně líbilo. Miloval vidět, jak šmejdi umírají, jak křičí, jak krvácí. ,,To tvoji rodiče, budou mít pěkné překvapení, až přijedou..Mrtvolu svojí dcery, zničený dům..Veselé Vánoce" ušklíbl se a Hermiona už se loučila se životem, ale z dálky se ozvaly lámané kroky. Draco kulhal, nemohl pořádně vidět krvácel, ale nechtěl ji slyšet trpět. ,,Už nejsem malé dítě!" vykřikl na svého otce a pořádně zalovil v paměti. Namířil hůlku proti otcovi ,,Avada kedavra!" vyvolal. Tohle kouzlo se nikomu nepromíjí, je naprosto zakázané, ale pro ni toho byl schopný. Viděl svého otce na zemi, nehýbal se. Nemohl tomu uvěřit. Zabil svého otce, miloval ho vlastně? ,,Hermiono? Jsi v pořádku?" zmrzačená Hermiona se usmála ,,Děkuju" Draco dopajdal až k ní sjel podél stěny na níž zanechal krvaví otisk ,,Přežijeme?"
,,Možná" usmála se a opřela si svoje čelo o jeho. Oběma se klížila víčka, ale věděli, že pokud usnou už se nikdy neprobudí. V místosti se objevila obrovská silueta ,,Hagride?" zamžhoural Draco očima a Hagrid se k nim přiblížil. Všiml si mrtvého těla Malfoye staršího. ,,Byl jsem to já.." usmál Draco ,,Jen jsem chránil to, co mi bylo nejdražší..Hermionu"

Když se zotavili nechtěli se od sebe odloučit. Brumbál požil zaklínadlo, aby opravil dům. Vánoce Draco trávil i Grangerových. O to větší překvapení bylo, že Grangerovi pozvali Narcisu, aby u nich strávila tradiční mudlovské vánoce. Věřte tomu nebo ne přijela. Nezanevřela nad svým synem stále ho milovala. Když se vraceli zpátky ani jeden nechtěl o toho druhého přijít a tak se stali pár.

,,Miluju tě Draco" usmála se Hermiona a Draco jí na ústa vtiskl polibek ,,Ale neříkej..Ty víš, že já tebe taky" a lokomotiva zahoukala jako by jim přála jejich lásku.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klarinqa Klarinqa | E-mail | Web | 29. října 2012 v 18:11 | Reagovat

U mě proběhlo třídění! Podívej se jak jsi/jste dopadli ^^
http://klarinqqqa-chan.blog.cz/1210/vyhodnoceni-trideni
PS: moc se omlouvám že to dávám k nejnovějšímu článku -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
MY STAMPS: ----> Chceš vidět všechny?<---

See full my Stamps