Nová rubrika pro školní rok ve škole ----> Heeere
Wanna Be Affs? -----> Heree ^^
Prosinec 2012

Naruto Pairing Meme

29. prosince 2012 v 15:04 | Foxii |  anime
Tohle jsem našla na TUMBLR a hned mě to donutilo zkusit to taky :) Ok takže pod perexem najdete zbytek***

Sedm párů, které mám ráda:
1. SasuSaku (Sasuke x Sakura)
2. KakaSaku (Kakashi x Sakura)
3. LeeTen (Rock Lee x TenTen)
4. MinaKushi (Minato x Kushina)
5. ShizuTsuna (Shizune x Tsunade)
6. SakuIno (Sakura x Ino)
7. NaruHina (Naruto x Hinata)

Tři Ships které jsem opustila:
7. SasuNaru (Sasuke x Naruto)
8. SakuHina (Sakura x Hinata)
9. NejiHina (Neji x Hinata)

Tři Ships které nemám ráda:
10. NaruSaku (Sakura x Naruto)
11. SasuHina (Sasuke x Hinata)
12. KakaTsuna (Kakashi x Tsunade)

Dva Ships které u mě vzbudily zájem:
13. OroTsuna (Orochimaru x Tsunade)
14. TobiRin (Tobi x Rin)

Co si takhle dát Vánoční Mep? ^Q^

20. prosince 2012 v 10:12 | Foxii |  kecalek
Ahoj už zase otravuju! :3 Ale nějak jsem dostala náladu udělat si vánoční Mepku co vy na to? Nejspíš by to bylo na Last Christmas od SHINee a bylo by čistě na Vás jaký pár byste tam udělali :P
Nejspíš bude rozdělena na 6 částí a níže si je můžete rozebrat. Kdo má zájem nechŤ mi dolů napíše přezdívku,blog,jakou část si bere a jaký pár bude dělat ^^ a ještě abych dala vědět. Každý část má mít 47,5 sekundy.

1.Část: Foxii (adminka)- Kirito a Asuna
2.Část: -volná-
3.Část: -volná-
4.Část: -volná-
5.Část: -volná-
6.Část: -volná-


Ťutínek Minho

19. prosince 2012 v 17:55 | Foxii |  Obrazky
Kyaaa! Zase jsem brouzdila po FB (jak jinak) a narazila jsem na strašně ťuťu obrázek Minha >/////< No není k sežrání? ^^"
*NOSEBLEED* *Q*

Spoiler! Spoiler! Spoiler! *CVAK*

19. prosince 2012 v 11:05 | Foxii |  kecalek
Inu! >_< Jak jistě možná víte nebo nevíte jsem nemocná. Chytila mě angína od mojí drahé polovičky (Stejnak si za to můžu sama! :D ) a tak tyhle dva dny trávím doma v teplíčku u počítače >:D Bohužel musím doma uklízet a bylo mi naznačeno, že když jsem doma mohla bych si ve svém pokoji udělat velký vánoční úklid *sálá z ní nadšení* Takže už vím, co asi za deset minut půjdu, alespoň užto bude za mnou -,- Ačkoliv mám narozeniny až v neděli (Den před Vánoci. Tfuj -,- ) děda už to nemůže vydržet a chce mi dát dárek už zítra na společné rodinné večeři. Včera mi Kishimoto učinil ten největší Fuck za tento půlrok.

-SPOILER-
Náš milovaný Neji Hyuuga umřel TT,TT. Strašně mě to mrzí, protože až v Shippuudenu jsem ho začala mít ráda a on ho zabije. Pche! Mám pocit, že Kishimoto mívá deprese jako nějaká školačka. Pokaždé když ji dostane zabije nějakou skvělou postavu. Itachi,Ero-senin,Neji,.. *mega depka face* Zajímalo by mě koho zabije dalšího.
-KONEC SPOILERU-

A jak se těšíte na Vánoce vy? :3 Už víte co dostanete? :)

Ten obrázek mi trhá srdce :'CC

1. Hetalia sraz v Hradci Králové

18. prosince 2012 v 13:26 | Foxii |  kecalek
Ahoj Ahoj! Mám dotaz. Jsou tu nějací Hetalisti? :3 S Yomi nás napadlo uspořádat 1. Hetalia sraz v Hradci Králové a tak mě zajímá..Jsou v okolí nějací Otaku, kteří by přijeli? Pokud ano ať se mi ozvou. Přesný termín nevím, ale až nějak na jaře, protože by to teď nejspíš nemělo cenu. Sraz jsem plánovala uspořádat už na podzim, ale bohužel nějak nebyl čas. A pokud někdo by měl zájem přijel by v cosplayi? Samozřejmě pokud nechcete můžete přijít v civilu, ale jinak by to bylo fajn. Mohli bychom udělat piknik :3 Prosím ptejte se, rozesílejte odkaz. Čím víc by nás bylo tím líp!
***
Krátké Info:
Datum: Ještě není plánován (počítejte nějak konec března,duben nebo třeba i začátek května)
Místo konání: Hradec Králové
Co na sebe?: Nejlépe cosplay a pokud to není možné, vymyslete si nějakou civil alternativu :)

Další informace Vám sdělím později :3

Pokud by už teď někdo věděl, že příjde ať mi do komentáře vyplní:
1.Přezdívku:
2.Za koho jde (pokud jde za sebe napíše to :D )
3. Jak moc si je jistý (procenta) :

Potřebuji to jen informačně, abychom Vám potom třeba neutekli a abych věděla jestli máme na někoho čekat, kdyby se náhodou spozdil.

To, co vidím já..

18. prosince 2012 v 12:17 | Foxii |  Tematydne
Zavřu oči a zaposlouchám se do muziky, je to Bodaiju a hlavou se mi honí tisíce myšlenek. Vidím tam něco..příběh..
.....
Vidím zasněženou pustinu a dvě osoby. Jsem to já a ten druhý člověk jsi ty. Stojíme naproti sobě, navzájem se díváme do očí a ty jsi celý od krve,kape do běloučkého sněhu. Z očí mi tečou slzy, jedna za druhou, takhle to nemělo skončit. Chci ti pomoci, chci ti nabídnout pomocnou ruku, ale pokaždé když se o to pokusím ruka se ti rozpije. Je mezi námi nějaká stěna? Nenávidíš mě? Pusť mě k sobě do srdce, ale tebou projede další čepel. Před očima se mi naskytnou vzpomínky na tebe a tvé přátele a potom..potom si vybavím tvůj úsměv, otočím se. ,,Sbohem" zašeptám a začnu pomalu mizet a stejně tak i tvoje rány a čepele, které tebou naskrz projely. To já jsem ta tvoje bolest? Chci už být navždy tvůj úsměv.
......

Tak tohle jsem viděla, když jsem zavřela oči a možná se to nezdá, ale ať zavřu oči kdykoliv u téhle písničky pokaždé si vybavím něco jiného.

,,Nenávidíš mě? Neskrývej to, když máš ruce nad hlavou a utajuješ přede mnou pocity. Jsi jako strom Banyánu"Foxii

Hledám spolu adminy na FB stránku

16. prosince 2012 v 10:29 | Foxii |  kecalek
Ohayou! Mám novou stránku, no novou...Spíš přejmenovanou a sháním na ni adminy. Stránka se jmenuje ,,We are Otaku,We are family" a ZDE máte odkaz. Sama bych to nezvládala :) Takže pokud má někdo zájem:

1. Web (pokud není neuváděj)
2. Tvůj Facebook account. (Kdyžtak si mě přidáát: Foxii Lily McCutcheon)
3. Byl/a by jsi ochotný/a přidávat obrázky,články,apod. ?
4. Přezdívka ^^"

Takže zájemci ať se přihlásí ^^ :)

Pár Avatááárůů

16. prosince 2012 v 10:08 | Foxii |  Obrazky
Trunc Trunc! Udělala jsem pár naprosto obyčejných avatarů snad se líbí! :D Bohužel grafika mi poslední dobou moc nejde :/

Můžete jevolně používat, jenom prosím někde uvést můj zdroj děkuji :)

"Noční tvorové" upíři, vlkodlaci anebo obyčejné zatoulané kočky?

15. prosince 2012 v 20:03 | Foxii |  Tematydne

Tento týden je téma "Noční tvorové" a spousta z nás si vybaví upíra v dlouhé kabátě, jak prochází prázdnýma ulicema a hledá správnou oběť, která by mu nabídla obživu. Někdo na ně nevěří a někdo ne. Znáte toho slavného Draculu? Nějak jsem si zjišťovala informace a to co jsem objevila mě vcelku šokovalo. Ten dotyčný se inspiroval vládcem Vladem Napichovačem, který si namáčel chleba v krvi a nutil rodiče jíst své děti. Husí kůže mi naskakuje už jen u psaní. Byla to velice krutá osoba.
Noční tvorové? Vždyť i my jsme občas takoví noční tvorové, když nemůžeme usnout nebo se celou noc díváme na televizi.Popravdě se moc nočních tvorů nebojím, občas se leknu když morče přes noc otravuje toť vše, ačkoliv musím přiznat že poslední dobou mi nedá spát Slender Man :D Nikdo ho nikdy neviděl a přesto se ho spousta lidí děsí. Ale co my víme, co skrývá noční krajina a opuštěné lesy? Nic nebo spoustu. Něco, co by člověk měl nechat na pokoji a spokojeně chrupčit :)

Já a normální? Nesmysl.

3. prosince 2012 v 21:32 | Foxii |  Tematydne
V mém životě je nesmyslných věcí spousta. Proč používám v normální konverzaci anglické nebo japonské výrazy? Proč mám tak velké čelo? Proč mě nebaví být tak často venku, jako být doma? No dobře stop, stop. Ačkoliv se to někdy nezdá hledáme ve spoustě řešení naprosté nesmysli, přestože je princip jednoduchý, ale tak proč? Proč si člověka chce všechno dělat těžší a těžší? I já byla malá naivní holka, která věřila na dobro a zlo. Nesmysl, nic takového neexistuje a to jsem zjistila hned poté, co jsem každému tak bezhlavě věřila a on se mnou vymetl podlahu.Je také nesmyslem, aby existoval zlý člověk. Každý je svým způsobem hodný a je jen na něm jestli to potlačí nebo to dá najevo. A dnes? Dnes jsem naprosto (ne)normální člověk, který trpí výkyvy nálad a občasnou hyperaktivitou. Pro spoustu lidí působím, jako..Jako někdo, kdo se ještě ve svých skoro patnácti letech dívá na "kreslené pohádky", převléká se za ně a třeba zbožňuje i Harryho Pottera, ale já Vám něco řeknu. Nestydím se za to! Jsem jako ostatní jen se od nich liším zálibami. Čím se ještě liším? Mám přítelkyni. Každý čeká, že si najdu prince na bílém koni nebo alespoň prince s Volvem, ale ne. Já jsem takhle šťastná. Protože moje nesmyslné kvílení bolestí je někdy naprosto otravné a o to si víc vážím toho, že to vydrží. Hádáme se, milujeme se a hlavně jsme pořád spolu a komu se to nelíbí, tak ať si to nechá pro sebe :) Přesto všechno si vážně myslím, že nejsem normální a co myslíte vy? :)
MY STAMPS: ----> Chceš vidět všechny?<---

See full my Stamps